نکاتی برای داشتن یک زندگی سرشار از فراوانی

  مهارت
  نکاتی برای داشتن یک زندگی سرشار از فراوانی

  پاتان تویل: فراوانی تا حد زیادی یک نگرش است. داشتن یک زندگی سرشار از فراوانی و برکت رویای همه ی ماست. همه می خواهیم زندگی مرفه ای داشته باشیم که بتوانیم شاد و خوشبخت باشیم. اگرچه ممکن است برای بعضی از افراد دشوار به نظر برسد، در حقیقت ما آنچه را برای یک زندگی سرشار از فراوانی لازم است را همین لحظه در اختیار داریم. مهم ترین عنصر برای فراوانی، نگرش شماست که می توانید آن را کنترل کنید.

  در این مقاله 9 نکته در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما برای یک نگرش سرشار از فراوانی کمک کند:

  1-دارای ذهنیت فراوانی باشید

  ذهنیت فراوانی می گوید برای همه کافی است، بنابراین سود شخص دیگری ضرر شما نیست. این برخلاف ذهنیت کمبود و عدم فراوانی است که می گوید فقط پاداش ثابتی وجود دارد. بنابراین سود شخص دیگری ضرر شما است.

  با داشتن ذهنیت فراوانی، وقتی فرد دیگری موفق می شودد، حسادت نخواهید کرد. می دانید که می توانید موفقیت خود را داشته باشید.

  نکاتی برای داشتن یک زندگی سرشار از فراوانی

  2-بیش از هر چیز دیگری فراوان بودن در مورد نحوه و نگرش زندگی است.

  برخی افراد ممکن است همه چیز را داشته باشند اما هنوز احساس نقص و ناکافی بودن می کنند. برخی دیگر ممکن است کمتر داشته باشند اما احساس فراوانی می کنند. شما باید به جای شکایت از چیزهایی که ندارید به آنچه که قبلاً دارید نگاه کنید و از آنها سپاسگزار باشید.

  برخی از افراد قبل از اینکه بتوانند از آنچه دارند قدردانی کنند حتماً باید چیزهایی را از دست بدهند ، نگذارید کار به آنجا بکشد.

  3- لبخند بزنید

  می دانم که به نظر ساده می رسد، اما لبخند زدن راهی آسان برای تغییر کل روز شماست. حتی اگر روز شما مطابق آنچه انتظار می رود پیش نرود، همیشه می توانید پاسخ مثبت بدهید، با لبخند زدن به شما و دیگران پیام مثبت می دهید که شما برنده ی زندگی هستید.

  ادامه ی نکات در مقاله ی بعد ارائه می شود، با ما همراه باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.